семейный психолог одесса

Новини

12-02-2014

ОНУ став координатором програм Дунайського партнерства

  Одеський університет імені І.І. Мечникова став координатором освітніх та наукових програм України з країнами Дунайського регіону. Таке рішення було прийнято під час ректорського наради в Міністерстві освіти і науки України . Спільно з ОНУ координувати програми буде також Прикарпатський університет ім. Стефаника.
  «У програмі нас цікавлять інвестиції: наукові, моральні, фінансові, — зауважив перший заступник міністра освіти і науки України Євген Сулима. — Тільки конкретні спільні дослідження з зарубіжними вченими відкриють доступ до інвестицій в наукові розробки».
  «В якості координатора проекту Одеський університет зможе давати консультації іншим навчальним закладам, збирати і узагальнювати інформацію, давати пропозиції щодо вдосконалення міжнародної співпраці», — повідомив ректор ОНУ Ігор Коваль.
  З 2012 року в проекті співробітництва з країнами Дунайського регіону беруть участь 11 провідних вузів Одеси, Полтави, Чернівців, Сум, Львова та Івано-Франківська. У рамках програми вітчизняні дослідники налагоджують зв’язки з інноваційних галузей науки, а також сприяють активному студентському та викладацькому обміну з університетами Чехії, Угорщини, Сербії, Болгарії, Німеччини, Австрії, Словенії, Словаччини, Румунії, Боснії та Герцеговини.
  За словами Ігоря Коваля, пріоритетним напрямком роботи Одеського університету в рамках проекту є співпраця з університетами Німеччини.
  «Багаторічні контакти об'єднують ОНУ з Регенсбурзьким університетом, йде активна робота з університетами Дрездена, Ульма, Гейдельберзьким (Берлін), —повідомивІгор Коваль. —Пріоритетні напрямки нашої роботи: оптика, нанотехнології, вірусологія, астрофізика».
 Також, за словами ректора ОНУ, з Регенсбургом і Дрезденом впроваджуються спільні магістерські програми та програми подвійних дипломів.
 В цілому ОНУ імені І.І. Мечникова уклав більше 39 угод з університетами країн Дунайського регіону. Тільки за 2013 більше 100 студентів і співробітників виїжджали в ці держави для стажувань та проведення досліджень. ОНУ прийняв на стажування у 2013 році 5 студентів з країн Дунайського регіону.

Прес -служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку