семейный психолог одесса

Новини

13-02-2014

Хімфак, ІІПО і коледж запрошують абітурієнтів

  Економічна кібернетика, соціальна робота, психологія, синтез лікарських речовин та продуктів — перспективні спеціальності майбутнього. Хімфак ОНУ, ІІПО і коледж університету Мечникова запрошують на Дні відкритих дверей — 14 і 15 лютого.

  Актуальні спеціальності хімічного факультету, інституту інноваційної та післядипломної освіти, коледжу економіки і соціальної роботи дозволять студентам бути на крок попереду свого часу, вчитися в тісному зв’язку з виробництвом і ставити експерименти на унікальному для України обладнанні.
  Випускники хімфаку ОНУ заснували одне з найбільш відомих профільних виробництв на пострадянському просторі — ВАТ «Інтерхім». Сьогодні успішні випускники факультету стають співробітниками підприємства, багато хто працює у провідних вітчизняних і зарубіжних компаніях. Цьому сприяє і спеціалізація студентів з фармацевтичної хімії, введена в минулому році, і найсучасніше лабораторне обладнання, у тому числі унікальний для СНД ІЧ- Фур’є спектрометр Frontier.
  Випускники з дипломом ІІПО працюють в галузі міжнародних економічних відносин, фінансів і кредиту, соціальної допомоги, психології, економічної кібернетики. Коледж при ІІПО дозволяє випускникам дев’ятих класів заощадити рік при отриманні вищої освіти в ОНУ.
  Про вступ та навчання в ІІПО і на хімічному факультеті ви зможете дізнатися на Днях відкритих дверей:
  хімічний факультет — 14 лютого, 11.00, Щепкіна, 14 , Велика хімічна аудиторія.
  Інститут інноваційної та післядипломної освіти і коледж — 15 лютого, 11.00, вул. Маршала Говорова, 4 , ауд. 116.
  Додаткова інформація — за телефонами: хімфак — 723-82-64, 723-01-20, chem@onu.edu.ua ; ІІПО — 68-78-53, 734-01-27, iipo@onu.edu.ua.
  Телефон приймальної комісії: (0482) 68-12-84.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку