семейный психолог одесса

Новини

26-03-2014

Одеса та Еллада мають багато спільних рис, — посол Греції

Розвиток культурної співпраці і впровадження нових стажувань обговорили ректор ОНУ Ігор Коваль і посол Греції в Україні Василіс Пападопулос під час зустрічі в Одеському університеті. Посол подякував керівництву університету за підтримку інтересу до грецької культури.

«Я щиро вірю в культурну єдність, спільність наших народів, що склалася ще в дохристиянські часи, — відзначив Василіс Пападуполос. — Греція вважає важливим завданням розвиток культурних стосунків з Одеським з університетом, оскільки економічні кризи минають, а доробки у галузі культури і мистецтва не зникнуть ніколи».

«Ми дуже вдячні генеральному консульству Греції в Одесі за сприяння навчанню студентів ОНУ грецькій мові. Це робота за конкретними напрямами. Приблизно півроку тому в університеті був організований центр грецької культури, сьогодні він обладнаний найсучаснішою технікою», — повідомив ректор Ігор Коваль.

Посол Греції прийняв пропозицію Ігоря Коваля в наступний свій візит до Одеси прочитати лекцію студентам-міжнародникам ОНУ про зовнішню політику країни-члена ЄС і підкреслив, що спілкування з одеськими студентами — один з його найяскравіших і найприємніших спогадів про місто.

В рамках міжнародних угод ОНУ співпрацює з університетами міст Афіни, Янін і Салоники, де стажуються одеські переможці програми «Еразмус». У ІСН і на факультеті романо-германської філології грецьку мову вивчають більше ста студентів. З особливостями еллінської культури, літературою і медіа-файлами студенти ОНУ можуть познайомитися в центрі грецької культури університету.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку