семейный психолог одесса

Новини

27-03-2014

Очільник МЗС Польщі провів лекцію в ОНУ

Міністр закордонних справ Польщі Радислав Сикорський зустрівся з керівництвом і студентами ОНУ ім. Мечникова, подарував коштовне видання центру польської культури і прочитав лекцію про майбутнє України в ЄС.

«Українці знаходяться на початку шляху європейської інтеграції. Для поліпшення ситуації новий уряд повинен проводити комплексні реформи, хоча вони можуть виявитися дуже болісними. Польща також пройшла через це, — зауважив міністр. — Але третьої дороги для України не існує. Третій шлях — це шлях до країн третього світу».

Під час візиту в ОНУ Радислав Сикорський поспілкувався із студентами-філологами, що вивчають польську мову в центрі польської культури університету. Високий гість презентував центру рідкісне видання конституції Польщі. Потім очільник МЗС Польщі прочитав лекцію для студентів-міжнародників ОНУ, в якій провів паралель між історіями Польщі і України на шляху до європейської інтеграції.

Відповідаючи на питання студентів ІСН, міністр виказав упевненість, що після створення зони вільної торгівлі з ЄС Україна стане більш заможною та сильною державою.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку