семейный психолог одесса

Новини

09-04-2014

«Дружини Синьої Бороди»

Трупа камерного театру «Liberté» факультету РГФ ОНУ імені І.І. Мечникова посіла почесне ІІ місце на Х Міжнародному фестивалі студентських франкомовних театрів. Цього року глядачам і членам журі фестивалю у Дніпропетровську був запропонований спектакль «Дружини Синьої Бороди» за мотивами казок Ш. Перро і А. Франса.

«За традицією першими глядачами були викладачі та студенти ОНУ імені І.І. Мечникова. А в день від’їзду на фестиваль ми отримали заряд бадьорості та впевненості від декана факультету Л. Н. Голубенко, яка завжди підтримує творчі починання своїх студентів», — повідомила керівник театру, доцент кафедри французької філології Тетяна Володимирівна Телецька.

«Для вистави було обрано не зовсім звичне місце. Проходила вона у коридорі Палацу Студентів, нам навіть довелося «підкорити» чотириметрові стелі, щоб повністю затемнити приміщення. Премія, яку ми отримали на фестивалі, дає нам можливість зіграти ще раз свою виставу на виїзді. Можливо, в Києві. Перед від'їздом ми зіграємо його вдома і обов’язково всіх запросимо», — поділився планами режисер Павло Кішка.

Цього року на Міжнародному фестивалі виступили п’ять театральних колективів Одеси, Дніпропетровська, Донецька, Кривого Рогу, а також театральна трупа «Al'Improvisade» з Франції. Глядачам представили вісім вистав за п’єсами відомих європейських письменників: Самюеля Бекетта, Шарля Перро, Андре Моруа та інших відомих європейських письменників.

Довідка

Французькому театру Одеського університету більше 40 років. Тетяна Телецька керує студентським франкомовним театром з 2000 року. Павло Кішка — режисер, викладач акторської майстерності в Дитячій театральній школі Одеси. Кістяк театру — трупа «Нерозлучні» («Les Inseparables»); актори — студенти відділень французької та англійської філології РГФ. Всі спектаклі театру — французькою мовою. Торік театр зміг знайти приміщення завдяки сприянню декана РГФ Лідії Голубенко та ректора ОНУ Ігоря Коваля.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку