семейный психолог одесса

Новини

12-07-2010

Думка юриста: «суспільство знання» – вершина політичної еволюції

  Студентка ІІІ курсу економіко-правового факультету ОНУ імені І.І. Мечникова Катерина Янишевська повернулася з Києва, де брала участь у роботі ІІ Всеукраїнського «Форуму молодих юристів». Два дня у залах Міністерства юстиції України та Національного університету державної податкової служби 50 студентів-правознавців з вузів усіх регіонів України обговорювали шляхи і особливості юридичної кар’єри у царині конституційного права.
  У програмі форуму був виступ Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, майстер-класи від провідних правознавців, презентація книги «Права та обов’язки громадян України», круглі столи.
  «Особливо цікавим був майстер-клас Ігоря Шевченко – президента Асоціації юристів України, теоретика мерітократії, – повідомила Катерина Янишевська. – За думкою Ігоря Анатолійовича, це одна з кращих форм політичного режиму майбутнього – влада гідних». Згідно з цією концепцією у процесі еволюції суспільства провідним стане принцип обрання на керівні посади найбільш обдарованих, талановитих, інтелектуально розвинених особистостей.
  Делегатів форуму відбирали керівники Координаційної ради молодих юристів України за надісланими анкетами та тезисами доповідей.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку