семейный психолог одесса

Новини

23-04-2014

Новий консул КНР в ОНУ

Ректор ОНУ імені І.І. Мечникова Ігор Коваль зустрівся з новим консулом КНР в Одесі Цао Юньлун. Сторони обговорили можливість розширення курсів китайської мови при університеті та перспективи нових проектів з вузами Піднебесної.

«Відносини в гуманітарній сфері з КНР в університеті особливо активно розвиваються в останні п’ять років, — повідомив Ігор Коваль. — Ми думаємо над створенням окремої кафедри китайської мови, але для цього потрібен як мінімум один професор, що спеціалізується на профільній філології».

«Консульство КНР готово підтримати ініціативи Одеського університету і в майбутньому ми маємо намір сприяти розширенню кола китайських вузів, з якими можливі проекти обміну студентами і спільні наукові дослідження», — зазначив Цао Юньлун.

Сьогодні в Одеському університеті навчаються 500 студентів з 32 країн світу. Більше 120 з них — громадяни Китаю. Підписані договори про співпрацю з чотирма університетами Піднебесної. У Технічному Інституті імені Цюші (Циндао) відкритий і успішно функціонує базовий центр спільного навчання студентів ОНУ і КНР.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку