семейный психолог одесса

Новини

25-04-2014

Представники ОБСЄ зустрінуться зі студентами

Представники місії ОБСЄ зустрінуться зі студентами ОНУ. Це одне з нагальних завдань місії, в чиї функції входить моніторинг ситуації та спілкування з різними категоріями населення Одеси. Про це повідомив на зустрічі з ректором ОНУ Ігорем Ковалем керівник місії ОБСЄ в Одесі Вайдотас Верба.

«Наша місія сьогодні полягає в моніторингу ситуації та спілкуванні з різними категоріями населення Одеси: від школярів до керівників місцевих адміністрацій, — зауважив Вайдотас Верба. — У нашій делегації 20 чоловік, є громадяни багатьох країн Євросоюзу і США, не всі з них в рівній мірі добре володіють російською і українською мовою». Також, за словами дипломата, делегації місії в Одесі необхідні адміністративні працівники.

«Робота місії ОБСЄ в Одеському регіоні — важлива подія, і, впевнений, багато студентів університету захочуть дізнатися про делегацію і про її цілі з перших вуст», — повідомив Ігор Коваль. Ректор зауважив, що зустріч дипломатів зі студентами ОНУ можлива насупного місяця.

Моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі була направлена ​​в 11 найбільших міст України з метою правдивого ознайомлення країн-учасниць ОБСЄ з подіями, що відбуваються. Сьогодні членами ОБСЄ є 57 країн у Європі, Північній Америці та Центральній Азії.

Посол Міністерства закордонних справ Литви з особливих доручень Вайдотас Верба був призначений керівником місії ОБСЄ в Одесі минулого місяця. Місія ОБСЄ працюватиме в Одеському регіоні до вересня 2014 року.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку