семейный психолог одесса

Очолював університет у 1987-1995

Ігор Петрович Зелінський

  Видатний фахівець з інженерної геодинаміки – випускник геолого-географічного факультету університету Ігор Зелінський – зацікавився питанням стійкості морських схилів ще в студентські роки. У майбутньому за його розрахунками були побудовані тисячі кілометрів доріг: від Каїра до Чукотки. Але для одеситів і гостей міста, мабуть, важливішим  є той факт, що саме під керівництвом професора Зелінського створені протизсувні споруди від Ланжерона до Аркадії, пішохідна траса Ланжерон-Аркадія (траса здоров'я), підвісна канатна дорога в Отраді, Палац спорту, міст через Військовий узвіз , ставки в дендропарку, укріплені десятки кілометрів катакомб.
  Своїм студентам професор Зелінський читав курси «Динаміки підземних вод», «Механіки ґрунтів», «Інженерно-геологічних прогнозів і моделювання». За його ініціативою в університеті створена навчальна лабораторія моделювання інженерно-геологічних процесів.
  На час ректорства Ігоря Зелінського доводиться відкриття Рішельєвського ліцею при університеті, з'єднання з університетом Інституту соціальних наук, створення Інституту математики, економіки і механіки, організація Інституту фізики горіння. У 1990 році ОДУ став учасником Європейської та Євразійської асоціації університетів і пройшов міжнародну атестацію, посівши високе місце в міжнародному рейтингу (вище університетів Лондона, Амстердама, Копенгагена, Хельсінкі, Токіо, Болоньї).